PREPRAVA ZVIERAT

Prepravíme Vášho domáceho miláčika kdekoľvek v rámci SR a ČR.

K preprave si pripravte veterinárny preukaz pre spoločenské zvieratá s uvedenou platnou vakcináciou, ošetrením proti blchám a kliešťom, veterinárnym osvedčením, že zviera bolo klinicky vyšetrené a neboli u neho zistené príznaky infekčného ochorenia a s číslom čipu. Kópiu veterinárneho preukazu s uvedenými potvrdeniami nám prosím zašlite mailom na adresu kpz@kpz.sk pred prepravou, aby sme si overili platnosť potvrdení a tiež platnosť mikročipu.
Dajte nám prosím informácie o veku, zdravotnom stave a povahe Vášho miláčika a tiež o plemene, najmä v prípade plemien so skráteným ňufákom.
V prípade, ak vek mláďaťa plánovaného k preprave nedosahuje vek 8. týždňov a má možnosť byť pri svojej matke, vyhradzujeme si právo prepravu odmietnuť.
V prípade extrémne vysokých teplôt, termín prepravy presunieme po dohode s Vami na najbližší voľný, vyhovujúci všetkým stranám.
Svojho miláčika pred prepravou umiestnite do vhodnej a dobre zabezpečenej prepravky. V prípade, ak ju nemáte k dispozícii, radi Vám ju na prevoz zapožičiame.
Garantujeme profesionálne zaobchádzanie od okamihu, keď ho vyzdvihneme u Vás doma, až po jeho doručenie do nového domova.
Cena za km: 0,50 Euro počítané od nášho stanoviska k miestu naloženia zvieraťa, do cieľa cesty a späť na naše stanovisko.
Poplatok je rovnaký aj v prípade prevozu viacerých zvierat súčasne. Poplatok za požičanie prepravky: 10 Eur
Peniaze takto získané slúžia na činnosť OZ KLUB PRIATEĽOV ZVIERAT
V prípade záujmu nás prosím kontaktujte telefonicky na čísle 0903 111 565 alebo mailom kpz@kpz.sk
YouTube