POMÁHAJME SPOLOČNE

Ako nám môžete pomôcť?

Finančne:
Ak sa Vám páči naša činnosť a chcete aj Vy pomáhať zvieratám v núdzi, práve Váš trvalý príkaz umožní zvieratkám v našej opatere tú najlepšiu starostlivosť. Prispieť finančne na prevádzku nášho združenia môžete na náš účet vedený v Prima Banke a.s.
PODPORTE NÁS: IBAN SK25 3100 0000 0010 0002 5982
Materiálne:

Uvítame kvalitné krmivá pre zvieratá – granule aj konzervy. Granule a konzervy bežne dostupné v supermarketoch našim zvieratkám nedávame, pretože ich nepovažujeme za kvalitné krmivo. 

Vďační budeme aj za nevyužité veci po Vašich maznáčikoch – vodítka, obojky, hračky, deky, peliešky, náhubky, škrabadlá atď., veterinárne prípravky – odčervovacie prípravky na vnútorné aj vonkajšie parazity, vitamínové doplnky atď.

Dočasnou starostlivosťou:

Poskytnutím strechy nad hlavou, trpezlivosťou a láskavosťou určitému zvieraťu, ktoré potrebuje pomoc. Takáto pomoc býva časovo neobmedzená a končí dňom kedy zviera odchádza do nového domova. Veľmi si vážime ľudí, ktorí zvieratkám poskytujú dočasnú opateru v domácom prostredí. 

S dobrovoľníkmi podpisujeme zmluvu o dočasnej opatere, v ktorej sú uvedené všetky podmienky za akých táto spolupráca funguje.

Ak si myslíte, že ste vhodnými kandidátmi na dočasnú opateru, vyplňte prosím formulár a zašlite ho na e-mail.

Dobrovoľníctvom:

Pomocou pri propagácii zvierat, ktoré hľadajú domov, či už ich zverejňovaním na inzertných serveroch, ale tiež roznášaním letákov s ponukou zvierat k adopcii na veterinárne ambulancie, do kaviarní, chovproduktov atď., umiestnenie pokladničky v obchode alebo v kaviarni v prípade, ak je vyhlásená zbierka, prevozom zvieratka alebo zavezením krmiva pre krmičov atď., pomoc na akciách, ktoré usporiadame.

Taktiež budeme radi, ak nám pomôžete so starostlivosťou o zvieratá na mieste nami určenom. Takáto starostlivosť zahŕňa čistenie kotercov a búd, výmenu znečistených podstielok, kŕmenie, napájanie, sledovanie a zaznamenávanie zdravotného stavu a správania zvierat. Vítame najmä dobrovoľníkov, ktorí majú skúsenosti so starostlivosťou o zvieratá, sú spoľahliví, dokážu pracovať aj cez víkendy, večer alebo cez prázdniny, sú schopní zdvihnúť a niesť váhu aspoň 25 kg. 

Ďakujeme všetkým, ktorí pomáhajú pomáhať.

YouTube