Pár krokov od domova - ADOPCIE

PRE AKTUÁLNU PONUKU PSÍKOV PRIPRAVENÝCH NA ADOPCIU NÁS KONTAKTUJTE NA T.Č.: 0903 111 565 alebo EMAILOM: kpz@kpz.sk

PODMIENKY ADOPCIE

Záujemcom o adopciu radi odovzdáme všetky informácie o zvieratku, pre ktoré sa rozhodli, no ešte predtým Vám mailom odošleme adopčný dotazník. Dotazník nám slúži k tomu, aby sme určili či je zvieratko pre ktoré ste sa rozhodli, pre Vás vhodné a či ste Vy vhodný pre neho.
Následne podpíšeme adopčnú zmluvu, ktorou zvieratku zabezpečíme požadované životné podmienky. Táto zmluva je podmienkou adopcie. 

Adopčný poplatok je stanovený vo výške 80 Euro pes a 150 Euro kastrovaná fena, kto sa rozhodne darovať združeniu za adopciu vyššiu sumu, podľa vlastného uváženia, zaradíme ho na zoznam darcov.
K adopcii sú pripravené zvieratá zdravé, odčervené, očkované, sterilizované (okrem mláďat). Zvieratá sú taktiež čipované. 

Po dohode je možné si zvieratko rezervovať. Rezervácia je záväzná po uhradení adopčného poplatku v jeho minimálnej výške. Rezervácia je možná na 1 týždeň.
Nového majiteľa vyberáme podľa kvality ponúkaného domova, ale tiež podľa toho, kedy je možné zvieratko pripravené na adopciu si do nového domova zobrať.
Adopcia mláďat je možná po prvom očkovaní, pričom budúci majiteľ zabezpečí ďalšie očkovanie. Sterilizácia tohto zvieratka teda prebieha u nového majiteľa po dosiahnutí primeraného veku, k čomu sa zaväzuje v adopčnej zmluve.

V prípade ak zviera odchádza na adopciu neočkované, je táto informácia uvedená v zmluve. Toto sa stáva napr. v prípade zvierat v dlhodobej liečebnej starostlivosti, po úraze a podobne, kedy čakanie na možnosť zvieratko zaočkovať, je zbytočným odkladaním adopcie.

K adopcii potrebujeme Váš občiansky preukaz, ak si idete po psíka taktiež si prineste obojok a vodítko, pokiaľ pre mačičku, zoberte si so sebou prepravku, aby bola mačička chránená pred únikom.

Skôr než sa rozhodnete odovzdať zviera do našej opatery, pozorne si prečítajte nasledovné!

ODOVZDANIE ZVIERAŤA

PODMIENKY ODOVZDANIA ZVIERAŤA, FORMULÁR A DAROVACIA ZMLUVA

YouTube