Pár krokov od domova - ADOPCIE

Paula je cca 3 ročná sučka menšieho vzrastu. Je k cudzím ľuďom nedôverčivá, zoznámenie jej trvá trochu dlhšie. Potom je to však veľmi milá, mladá dáma, ktorá najradšej trávi čas papaním a ležaním v posteli. Dlhé prechádzky ju príliš nebavia. 

Zo začiatku je opatrná aj k cudzím psíkom, plachá. Keď sa však s nimi zoznámi, akceptuje ich, dokonca je ochotná sa s niektorými aj hrať. Paula je introvert, potrebuje čas. Ak jej ho doprajete, otvorí vám svoje srdiečko a bude vašim veľkým, malým ochrancom. 

Paula je očkovaná, čipovaná a kastrovaná.

Samko sa niekoľko dní túlal po obci, v ktorej sa jedného dňa zjavil napriek tomu, že nikomu z miestnych nepatril. 

Je to psík plachej povahy, hoci za krátky čas urobil veľké pokroky. Na začiatku k sebe nepustil žiadneho dvojnohého ani štvornohého parťáka, dnes nemá problém sa nechať pohladiť a pritúliť k človeku, ktorému dôveruje. 

Na zvieracích kamarátov si tiež zvykol a akceptuje ich, dokonca s niektorými sa rád aj pohrá. Samko je cca 2 ročný mládenec vysokého vzrastu, kým prišiel do psieho kolektívu, prejavoval sa iba zavýjaním, teraz už stráži dvor aj štekaním. Samko potrebuje čas, kým si zvykne, potom je to pohoďák. 

Vo vnútri je trochu zmätený, radšej trávi čas vonku. Určite však, keď sa naviaže na svojho človeka, bude s ním rád tráviť čas kdekoľvek. 

Samko je očkovaný a čipovaný.

Šarik je mladý psík veľkého vzrastu. Bol odobratý z nevhodných podmienok so zranením hlavy. 

Šarík je energický, chvíľu je tu a hneď zasa tam. Rád všetko skúma. Iné zvieratá ho akceptujú len veľmi málo, zrejme preto, že je veľmi rýchly a nepredvídateľný. Potrebuje byť jedináčik pri trpezlivom majiteľovi, ktorý bude mať na neho dostatok času, aby ho naučil všetko, čo bolo u neho v jeho útlom veku zanedbané. Potrebuje vyrovnaného pána alebo paničku, ktorí mu budú trpezlivou oporou pri jeho objavovaní všetkých zákutí sveta, ktorý mu bol doteraz odopieraný. 

Šarik má snahu učiť sa veci potrebné pre jeho bezproblémové fungovanie v spoločnosti človeka. Trpezlivým prístupom všetko doženie a bude z neho ukážkový parťák. Šarík je očkovaný a čipovaný.

YouTube